Bilge Akademi - Duyuru

 

Müşteri Ziyaretlerimiz kapsamında Polystar Plastik San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. Sayın Gökhan IŞIKSOY’a Ziyaret gerçekleştirildi.

 

Yönetim Kurulu Başkanımız İkram TAŞDEMİR, Sağlık Birimi sorumlusu Şebnem ÇİÇEK, OSGB birim sorumlusu Vildan KESKİCİ ziyarete katılmışlardır.

Görüşmede İşletmeye Sunulan hizmetlerimizin kalitesi, müşteri memnuniyeti ve müşteri beklentileri detaylı bir şekilde değerlendirilmiştir.

Ayrıca görüşmede;

  • Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Hizmetlerimiz,
  • İşe Giriş Tetkikleri ve Sağlık Tarama Hizmetlerimiz,
  • Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Faaliyetlerimiz,
  • Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetlerimiz,
  • Sertifikalı İlkyardım Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır.

 

Polystar Plastik ürün grubu, Film, Rafya, Sera Filmi, Malç Filmi, Bahçe Mobilyaları, Levha, Enjeksiyon, Kablo gibi oldukça geniş kullanım alanına sahip ürünler, birçok sektöre hitap eden ürünlerin yanı sıra Polystar’ın ihtiyaç duyduğu diğer teknik özellikler açısından da kullanım süresi, coğrafi bölge, kullanılan polimer ve plastik ürün. Veriler dikkate alınarak uygulamaya özel üretilir. Kaydırıcı, Optik Beyazlatıcı, Alev Geciktirici vb. diğer tüm katkı malzemeleri müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilmektedir.

 

Geniş bir polimer yelpazesine hitap eden Polystar Katkısı ürün grubu, LDPE, LAYPE, HDPE, PP, PS, ABS, PET, PVC, EVA gibi uygulamalarda yüksek performans göstermektedir.

 

Bileşiklerin ana kullanım amaçları, üretimde %40+ verimlilik artışı ve nihai ürünün boyutsal kararlılığı, hammadde maliyetlerinin düşürülmesi ve statik elektriğin azaltılması olarak sıralanabilir.

 

Polystar Plastik, geniş Compound ürün yelpazesi ile sektöre hizmet vermektedir.