Bilge Akademi - Duyuru

 

Müşteri Ziyaretlerimiz kapsamında Azra Galvaniz Metal San. Tic. A.Ş İnsan Kaynakları Şefi Burcu KARASOY, İnsan Kaynakları Uzmanı Simay YAVUZ ve  SEÇ şefi Hasan Cihan ÖZER Ziyaret edildi.

Yönetim Kurulu Başkanımız İkram TAŞDEMİR, Sağlık Birimi sorumlusu Şebnem ÇİÇEK, OSGB birim sorumlusu Vildan KESKİCİ ziyarete katılmışlardır.

Görüşmede İşletmeye Sunulan hizmetlerimizin kalitesi, müşteri memnuniyeti ve müşteri beklentileri detaylı bir şekilde değerlendirilmiştir.

Ayrıca görüşmede;

  • Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Hizmetlerimiz,
  • İşe Giriş Tetkikleri ve Sağlık Tarama Hizmetlerimiz,
  • Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Faaliyetlerimiz,
  • Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetlerimiz,
  • Sertifikalı İlkyardım Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır.

Azra Galvaniz

30 bin metrekarelik alan üzerine kurulu 6 bin metrekaresi galvaniz holü ve 4 bin metrekaresi çelik işleme servis merkezi olmak üzere toplamda 10 bin metrekarelik kapalı üretim alnına sahip olan Türkiye’nin ilk üçünde İzmir’in en büyük sıcak daldırma galvaniz firması olan Azra Galvaniz, uluslararası standartlara uygun kalitesi, teknolojinin son ürünü olan ekipmanları ve alanında uzman ekibi ile Türkiye için durmaksızın çalışıyor. Yıllık 100 bin tonluk sıcak daldırma kapasiteli galvaniz tesisi ile Azra Galvaniz, İzmir’de dışarıdan karşılanan kaplama ihtiyacına cevap veren bir firma olarak öne çıkıyor.

 

Yenilikçi ve sürdürülebilir yöntemleri tercih ederek memnuniyeti maksimize eden, hem üretim hem de nakil sürecinde üst düzey güvenlik önlemleriyle çalışan Azra Galvaniz, dünya standartlarındaki projeleriyle sınırsız ve kusursuz hizmet anlayışını birleştiriyor.

 

‘Sürdürülebilir sanayi geleceğe yatırımdır’ sloganı ile çıktığı yolculukta Azra Galvaniz, hem yaptığı sıcak daldırma galvaniz işlemini hem de yenilenebilir enerjiye yaptığı yatırımı geleceğe attığı bir imza olarak görüyor.

 

Azra Galvaniz; rüzgar enerjisi ve güneş santralleri çelik konstrüksiyonları, enerji nakil hatları, GSM direkleri, poligon aydınlatma direkleri, köprü imalatları, çelik konstrüksiyon binalar, trafik levhaları, makine parça imalatları, otoyol korkulukları gibi birçok alanda hizmet veriyor.

 

Her geçen gün artan üretim ve istihdam kapasitesiyle metal sanayi sektöründe güçlü ve güvenilir bir marka olan Azra Galvaniz, hem yurt içi hem yurt dışına yaptığı üretimler ile daima daha iyiyi hedefliyor