Bilge Akademi - Duyuru

Müşteri Ziyaretlerimiz kapsamında ALSA MİNERAL MADENCİLİK ANONİM ŞİRKETİ ALİAĞA ŞUBESİ ALİAĞA TESİS SORUMLUSU Cafer YEDİPARMAK’a Ziyaret gerçekleştirildi.

 

Yönetim Kurulu Başkanımız İkram TAŞDEMİR, Sağlık Birimi sorumlusu Şebnem ÇİÇEK, OSGB birim sorumlusu Vildan KESKİCİ ziyarete katılmışlardır.

Görüşmede İşletmeye Sunulan hizmetlerimizin kalitesi, müşteri memnuniyeti ve müşteri beklentileri detaylı bir şekilde değerlendirilmiştir.

Ayrıca görüşmede;

  • Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Hizmetlerimiz,
  • İşe Giriş Tetkikleri ve Sağlık Tarama Hizmetlerimiz,
  • Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Faaliyetlerimiz,
  • Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetlerimiz,
  • Sertifikalı İlkyardım Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır.

ALSA GRUP

İnsanoğlu doğar ve büyür. Büyüme, günden güne bir gelişim içerir. Çevresel faktörler, yaşam biçimi ve teknoloji, gelişimi yönlendiren etkenlerdir. 21. Yüzyıl insanoğlu gelişiminin zirve noktası iş hayatıdır. Teknoloji ile içi içe, rekabetçi ve her an gelişime açık bu ortamda iki kuzen biz; kömür ticareti olarak devam eden işimizin hizmet kalitesini nasıl geliştiririz sorusuna cevap aramaya başladık. Piyasadan istediğimiz dönüşü alamadığımız lojistik süreci, müşterilerimize sunmak istediğimiz zamanında teslim teyidi…

 

KÖMÜR

Alsa Grup birçok sanayi kuruluşunun kömür tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Enerji verimliliğini en üst düzeye çıkaracak faaliyet alanlarına ve sistemlerine en uygun kömürü belirlemekteyiz