Bilge Akademi - Duyuru

Müşteri Ziyaretlerimiz kapsamında LUBPART SOLUTIONS MADENİ YAĞ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Teknik Grup Müdürü Sayın Esra ÖKESLİ ve İdari İşler Sorumlusu Sayın Burçin PULAT  Ziyaret edildi.

Yönetim Kurulu Başkanımız İkram TAŞDEMİR, Sağlık Birimi sorumlusu Şebnem ÇİÇEK, OSGB birim sorumlusu Vildan KESKİCİ ziyarete katılmışlardır.

Görüşmede İşletmeye Sunulan hizmetlerimizin kalitesi, müşteri memnuniyeti ve müşteri beklentileri detaylı bir şekilde değerlendirilmiştir.

Ayrıca görüşmede;

  • Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Hizmetlerimiz,
  • İşe Giriş Tetkikleri ve Sağlık Tarama Hizmetlerimiz,
  • Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Faaliyetlerimiz,
  • Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetlerimiz,
  • Sertifikalı İlkyardım Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır.

 

Lubpart Solutions hali hazırda devam eden Arge- Kalite kontrol laboratuvar analizleri; Yurtdışı ürün alımları ve onların satışı ve sevkiyat/depolama çalışmaların yanı sıra artık üretim tesisi kurarak; Türkiye sanayisinde özellikle otomotiv, cam, beyaz eşya, demir çelik, çimento, tekstil, enerji vb gibi sektörlerde kullanılmak üzere geniş ürün yelpazesine sahip endüstriyel yağ üretimi gerçekleştirmektedir.

LUBPART SOLUTIONS MADENİ YAĞ SANAYİ VE TİCARET ANONİM kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye madeni yağ sektörünün önemli aktörlerinden biri olmuştur. Gelecekte de bu etkinliğini daha da arttırmak amacıyla yatırımlarına devam etmektedir.

Üretim tesisi çevreye duyarlı bir şekilde üretim yapmakta ve arıtma teknolojisi ile çevrenin korunmasını yasal yükümlülüklerini de üzerinde bir görev olarak benimsemektedir.

Müşterilerine çözüm üreterek her zaman yanında olmayı hedefleyen genç, dinamik ve azimli bir ekibe sahip olan Lubpart Solutions; madeni yağ sektöründe kazandığı güveni sürdürmek için daha çok çalışmak, daha kaliteli ürünler imal etmek ve sipariş kabulden kısa temrin sürelerine, ambalajlamadan satış sonrası desteğe kadar birçok alanda müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.